ahojky...už je druhé kolo a tak zase prosím hlasujte pro miley...prosím...http://a-change-of.blog.cz/1010/2-kolo-sonc#comment82597855

fakt moc super hra....call of juarez

11. května 2010 v 18:50 | já
Westernová 3D akce, jejíž příběh se odehrává v 19. století v USA.Hráč se ocitá v roli zločince Billyho a reverenda Raye, který se jej snaží polapit. Call of Juarez nabízí interaktivní herní svět fungující podle skutečných fyzikálních zákonů.
Legenda o prokletém zlatě, spousta indiánů, kovbojů, prérií, přepadení vlaku, ale i silný příběh, výrazné postavy a pěkná grafika. To všechno a k tomu jeden úplně šílený kazatel v divoké westernovce z východní Evropy.Call of Juarez je klasická střílečka říznutá lehkým stealth prvkem a několika originálními nápady. Její největší devizou je fakt, že se hlavní role zhostila ne jedna, ale dvě postavy, které během hraní alternují. Ačkoliv jsou jejich osudy úzce spjaté, jsou si obě osoby podobné jako vejce trabantu, což přináší zcela odlišnou náplň a řešení misí, a navíc vám to dává možnost vidět tentýž příběh dvěma páry očí, tedy z pohledu štvané zvěře i z pohledu lovce, jenž jí jde neúprosně po krku.

Billy....=*

Mladý Mexičan žijící se svou matkou a nevlastním otcem v jedné západoamerické díře. Otec ho nenávidí, odmalička ho psychicky i fyzicky týrá, a jakmile vyzraje v adolescenta (Billy, ne otec), neváhá utéci z domova. Vydá se hledat bájný poklad, ale když se po dvou letech vrací domů, jde samozřejmě s prázdnou. Jeho scénář se otevírá přesně v momentě, kdy jsou oba jeho rodiče, vlastní i nevlastní, brutálně vražděni neznámou osobou a on tomu nechtěně přihlíží. Aby toho nebylo málo, přichystala mu štěstěna ještě jedno překvapení: ve chvíli, kdy se sklání nad zohavenými těly, ho spatří nevlastní strýc, známý Reverend Ray, a mrtvolnou situaci si vyloží po svém…
Ray
Reverend Ray není obyčejný kazatel. Je to bývalý zločinec, jenž jednoho dne procitl, dal se na cestu boží a od té doby káže slovo páně tak, jak to jen vyléčený vrahoun dokáže.
Obrázek ke článku Call of Juarez
více obrázků v c.č.Obrázek ke článku Call of JuarezObrázek ke článku Call of JuarezObrázek ke článku Call of Juarez
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

líbí se vám můj blog?(jako ve škole)

1
2
3
4
5

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama